найпухнастіша пустеля у світі

найпухнастіша пустеля у світі

навколо частування

Ласощі можуть легко включати численні смаки, а також есенції, щоб включити вибір смаків. Натрій, а також кислоти насправді сприяють частуванням для рівноважних чудових смаків, а також створюють порівняння смаків. Деякі ласощі насправді мають смак кави, наприклад, холодне кавове суфле або навіть кавове печиво. Спиртні напої, а також лікери також можуть бути використані як компонент для отримання алкогольних напоїв світі.

саме тому ви повинні віддати перевагу цьому частування

Кулфі, Індія

Одна з найрозкішніших страв у домогосподарстві морозива, це крижане ласощі насправді має спокусливо рясну структуру. Звичайні страви, які легко потребують багатогодинного безперервного змішування, починаються з кип’ятіння чистого молока на слабкому вогні, повільне зменшення, що забезпечує солодкуватий смак цукру, який наближається до повністю органічних цукрів молока. У той час як сучасне кульфі проявляється у багатьох смаках, традиційні варіації насправді прищеплені разом із кількома найбільш яскравими вподобаннями Індії. У міських районах по всій країні йдіть до kulfiwallah, щоб спробувати кульфі з кардамоном, шафраном або навіть фісташками; незважаючи на те, що страви змінюються разом із можливістю, вважається, що чудова угода, яку ви дегустуєте, походить із Королівства Великих Моголів.

Lemon Sharp, Франція

Тонкий рівень лимонного лосьйону наповнює цей традиційний французький гострий, смак якого врівноважує велику кількість вершкового масла, кислинку лимонного екстракту, а також атаку лимонної цедри. Скоринка разом із структурою, яка схожа на пісочне печиво, зберігає жирну проблему, що є відповідним порівнянням із гладкою зубною пломбою. У повному виконанні результат справді є раєм, а також простота гострого робить його відповідним символом кухні французького хліба. У той час як антикварні варіації залишаються улюбленими, деякі з найкращих пирогів у Парижі пропонують цікаві оберти: спробуйте юдзу різке Садахару Аокі, створене разом із ароматним членом родини лимона, або навіть перейдіть до П’єра Ерме, щоб вибрати додаткова лимонна варіація, покрита невеликими нотами солодкого цитрусового світі.

Linzer Torte, Австрія

Подібно до свого однойменного міського району в Австрії, цей стрункий торт насправді є улюбленим антикварним продуктом, який досі є знаменитістю у 21 столітті. Тісто, збагачене меленим мигдалем, часто фундуком або навіть волоськими горіхами, перетворюється прямо в джем для зубної пломби, що є чимось середнім між гострим і тістечком. Страви для тортів Linzer фактично були приблизно тому, що щонайменше з 1653 року, а також на батьківщині тортів у Лінці домогосподарства передають варіанти кондитерського виробу з високим вмістом спецій, що надходять від вікової групи до вікової групи. Разом із гратчастою скоринкою, що означає зубну начинку в центрі торта, смаки надають цьому ніжному чудовому продукту його власну незмінну привабливість. У той час як пломба для зубів насправді часто є легким захистом від фруктів, тісто для торта Linzer насправді ароматне разом із меленою гвоздикою, корицею та лимонною цедрою, які створюють австрійську угоду з перевагою сезону світі.

М’ханча, Марокко

Згорніть прямо до цієї золотої спіралі хліба, щоб відкрити велику кількість зубної начинки з меленого мигдалю, посипання апельсинового цвіту, а також мастики, повністю натурального матеріалу, який ароматизує солодкі продукти, що надходять із Танжера до курки. У поєднанні зі звичайним стаканом марокканського м’ятного трав’яного чаю, це благодійний, а також пам’ятний ласощ, який вітає кожного відвідувача, щоб виступити самостійно, якщо він мав, наприклад, розсипати подрібнений мигдаль і мелену корицю, які прикрашають провідну . Крім того, тонше, ніж філо, крихке тісто варка, яке використовується для цього марокканського дивовижного продукту, фактично готове, якщо витерти кулю тіста на теплій сковороді; це видатна праця, яка вимагає спритних долонь, а також численних годин методу світі.