2 наймодніший актор

2 наймодніший актор

навколо актор

Це індустріалізувалося, а також значно розширилося під час римлян. Театр старого Риму насправді був процвітаючим і різноманітним ремісничим типом, який варіювався від святкової ефективності дорожнього театру, оголеного танцю, а також акробатики, до розміщення смішних подій, до високого стилю, вербально фантастичних трагедій. Оскільки західна сторона Римського королівства впала до виродження з четвертим і п’ятим століттями, голова римської енергії була фактично переміщена на схід до Константинополя. Документи показують, що міміка, пантоміма, сцени чи навіть декламації з трагедій, а також смішки, танці, а також різні інші домашні розваги були насправді неймовірно популярними. Починаючи з п’ятого століття, західна частина Європи була фактично занурена в тривалий базовий стан.

саме це насправді один із найстильніших актор

 

1. Бен Аффлек

Бенджамін Геза Аффлек-Болдт (народився 15 серпня 1972 року) — американський режисер і актор. Його нагороди включають 2 відзнаки Академії, 3 золоті відзнаки світу, а також чашку Volpi. Він розпочав свою професію ще дитиною, коли знявся в академічній колекції PBS «Подорож Мімі» (1984, 1988). Пізніше він з’являвся в приватних смішних фільмах «Ошелешений», а також у «Помилках» (1993), а також у різних фільмах Кевіна Джонсона, зокрема «Маллратс» (1995), «Погоня за Емі» (1997), а також «Догма» (1999). . Аффлек отримав більше визнання, коли він, а також молодий приятель Метт Деймон виграли Золотий Світ, а також Честь Академії за найкращий початковий сценарій за написання фільму Великий пошук волі (1997), у якому вони також зіграли головні ролі. Після цього він розвинув себе як видатний хлопець у фільмах майстерні, включаючи фільм-катастрофу Армагеддон (1998), драматизацію бою Pearl Nurture (2001), а також трилери The Amount of All of Worries і Altering Streets (кожен 2002) актор.

2. Джейсон Стетхем

Джейсон Стетхем (/ˈsteɪθəm/; народився 26 липня 1967) — англійський актор. Його справді зрозуміли для зображення особистостей у різних бойовиках-трилерах, які насправді загалом складні, зварені круто, суворі чи навіть жорстокі. Стетхем почав практикувати мандаринські стилі бою, кікбоксинг, а також карате як відпочинок серед своїх молодих людей, працюючи на регіональних затримках ринку. Відданий футболіст, а також аквалангіст, він фактично був учасником загальнобританської національної групи зі стрибків у воду, а також виступав за збірну Англії у Відеоіграх Співдружності 1990 року. Незабаром після цього його запросили щодо дизайну для French Link, Tommy Hilfiger, а також Levi’s у різних маркетингових проектах. Його минуле минуле, коли він працював із затримками на ринку, вплинуло на його режисуру кримінальних фільмів Man Ritchie Padhair, Supply, а також 2 Cigarette smoking cigarettes Barrels (1998), а також Snatch (2000).

Промислова досконалість цих фільмів привела Стетхема до знаменитості в ролі Чесного Мартіна в трилогії «Перевізник» (2002-2008). Знявшись у кількох фільмах про пограбування та бойовиках, таких як The Italian Task (2003), Crank (2006), Battle (2007), The Financial institution Task (2008), The Auto technician (2011), Snoop (2015). ), а також «Автотехнік: Воскресіння» (2016), він сформував себе як видатний голлівудський хлопець. Тим не менш, він фактично так само знявся в таких як легко, так і серйозно невдалих фільмах, таких як Gun (2005), Mayhem (2005), In the Label of Master (2007), trineen (2010), Blitz (2011), Awesome Exclusive ( 2011), Hummingbird (2013), а також Wild Memory card (2015) актор.